co ma wspólnego urządzanie wnętrz z pakowaniem walizki? DOWIEDZ SIĘ JAK PRACUJĘ, KROK PO KROKU

ZAKRES: PROJEKT KONCEPCYJNY

  • Na początku spotkamy się w wybranym przez Ciebie miejscu. Czy jest to ulubiona kawiarnia czy klub sportowy, w którym codziennie ćwiczysz.

    Chętnie wysłucham Twojej historii: nie tylko w czym mam Ci pomóc, ale czym zajmujesz się na co dzień, jak spędzasz wolny czas lub czego dziś Tobie brakuje. Nie martw się, nie będę Cię przesłuchiwać, spotkanie przebiegnie w towarzystwie różnych rzeczy i doświadczeń z nimi związanych.

    Na koniec powstanie zarys projektu. Nie rozstaniemy się z pustymi rękami.

  • Po zapoznaniu się i zebraniu wszystkich informacji, przystępuję do przygotowania projektu funkcjonalnego miejsca. Tu na białym modelu 3d dopracowujemy kwestie funkcjonalne projektowanej przestrzeni. Nie rozpraszają nas kolory ani styl mebli. Skupiamy się na “działaniu przestrzeni”. Otrzymujesz ode mnie dwie wersje układu do tego dwa moodboardy przedstawiające klimat miejsca Twojej przestrzeni

  • Po zatwierdzeniu projektu funkcjonalnego i po wyborze jednego z moodboardów przystępuję do pracy nad wyborem wykończenia i wyposażenia. W postaci kolażu (zobacz przykład) otrzymasz ode mnie widoki i rzuty przestrzeni wraz z listą wyposażenia i materiałów wykończeniowych. Po tym etapie, będziesz mógł spokojnie wliczyć wydatki na materiały i wyposażenie w Twój plan remontowy. Jeśli masz jakieś uwagi lub chcesz coś poprawić, jestem gotowa na jednorazową zmianę. Każda kolejna jest dodatkowo płatna. 

  • Jak na gotowy, nowy produkt przystało, po zatwierdzeniu projektu przekażę Tobie „Instrukcję obsługi”, która pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia w odpowiednim dla Ciebie czasie i krokach.

    Instrukcja ta, nie tylko pomoże w remoncie, ale w przyszłym doposażaniu i użytkowaniu przestrzeni.  Tu kończymy naszą wspólną przygodę na etapie PROJEKTU KONCEPCYJNEGO.

Jeżeli chcesz abym wykonała szczegółowe rysunki dla wykonawców i pomogła na miejscu budowy, możemy kontynuować wspólnie kolejne kroki  w formie:

KROK 5: PROJEKT WYKONAWCZY

Ten etap wiąże się ze szczegółowymi rysunkami dla wykonawców. Rozplanowaniem instalacji i oświetlenia w całej przestrzeni. Tu również wykonuję rysunki stolarskie dla zabudów pod wymiar. Jestem w stanie polecić Tobie ekipy wykonawcze i fachowców.

KROK 6: NADZÓR AUTORSKI

Jeżeli chcesz abym dopilnowała prac remontowych, chętnie odwiedzę miejsce budowy i zapoznam się z postępami prac, pomogę w rozwikłaniu wątpliwości lub ugasimy powstały pożar, po odkryciu „niespodzianki” w zabudowanej wnęce.

CO LUBIĘ i CZYM SIĘ WYRÓŻNIAM?

co jest dla mnie najważniejsze?

funkcjonalność, podział kolorem, klimat miejsca, sprytne rozwiązania, tradycja, “zrób to sam”

CO JESZCZE?

zerknij na mojego Instagrama, Pinterest, bloga lub poznaj moją markę

CZY PASUJEMY DO SIEBIE?

podoba Ci się mój styl i to, co robię?